ZAPOŠLJAVAMO

posao

Topomatika d.o.o. se bavi 3D-digitalizacijom - 3D skeniranjem, mjerenjem i kontrolom oblika, dimenzija, položaja i deformacija objekata raznih veličina (od desetak milimetara do nekoliko desetaka metara).

Uz usluge 3D optičkog mjerenja nudimo i suvremene trodimenzionalne optičke mjerne sustave njemačkog proizvođača GOM mbH, softverska rješenja Geomagic, mjerne i inspekcijske mikroskope tvrtke Vision Engineering te opremu za mjerenje mehaničkih svojstava materijala i komponenti Hegewald&Peschke, čiji smo i ekskluzivni zastupnici u regiji. Topomatika je dio 3D grupe - regionalnog centra 3D tehnologija.

Mi smo tim vrhunskih stručnjaka, naše poslovanje kontinuirano raste i u ovom trenutku zapošljavamo nove stručnjake.

Bavimo se novim tehnologijama i služimo kao prozor u svijet – kod nas možete vidjeti vrhunske strojeve i upoznati najnovije svjetske trendove iz područja 3D digitalizacije. Učimo, raspravljamo, smišljamo nove ideje – kod nas je uvijek energično i zanimljivo.

Vrlo smo korektni prema našim zaposlenicima te ponosni na kvalitetu međusobnih odnosa što vjerujemo da su razlozi zbog kojih naši zaposlenici s nama ostaju dugo.

PRODAJNI INŽENJER/KA

Opis posla:

Glavna aktivnost je prodaja opreme bazirana na dobrom poznavanju tehnoloških mogućnosti te konzultantskom pristupu kupcima kako bi se što bolje odgovorilo njihovim potrebama.

  • Istraživanje tržišta s ciljem identifikacije potencijalnih kupaca
  • Aktivno prodajno-konzultantsko pristupanje kupcima
  • Upravljanje bazom korisnika
  • Kreiranje ponuda prema zahtjevima kupaca
  • Upravljanje isporukom opreme i usluga
  • Upravljanje odnosima s korisnicima
  • Vođenje tehničkih projekata
  • Koordinacija aktivnosti s ostalim članovima tima
  • Pripadajuće administrativne aktivnosti

Uvjeti:

  • Diplomirani inženjer strojarstva ili sličnih struka
  • Interes i motivacija za prodajne aktivnosti
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Preuzimanje odgovornosti i inicijative
  • Organiziranost
  • Samostalnost i predanost u radu
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika
  • Spremnost na putovanja
  • Vozačka dozvola B kategorije

TEHNIČAR/KA ZA MJERENJA

Opis posla:

Uključuje tumačenje tehničkih crteža i CAD modela, mjerenje dimenzija proizvoda i izradu mjernih protokola.

  • Mjerenje proizvoda pomoću standardnih i automatiziranih 3D sustava za skeniranje
  • Izrada protokola, izvještaja, uputa i ostale tehničke dokumentacije
  • 3D digitalizacija i mjerenje u mjernom laboratoriju i kod korisnika
  • Upravljanje odnosima s korisnicima: definiranje potreba, izrada ponuda i isporuka usluge
  • Pružanje podrške ostalim članovima tima u projektnim zadacima
  • Kontinuirani rad na unaprjeđenju usluga

Uvjeti:

  • Strojarski tehničar ili slično tehničko obrazovanje
  • Interes i motivacija za mjerenja
  • Sposobnost čitanja tehničkih crteža
  • Sposobnost rada s 3D CAD podacima
  • Preciznost i pedantnost

Ukoliko ste zainteresirani za neki od poslova, pošaljite nam svoju molbu i životopis do 30.3.2018. na adresu posao@topomatika.hr